23 Ekim 2013

Hepsiburada.com Ürün İadesi!

19.10.2013 te teslim aldığım ''Matte Paralel Kitaplık Beyaz'' adlı ürünü kitaplarım sığmadığı için aynı gün iade etmeye karar verdim. Ancak ''Sipariş takip sayfasında'' ürün iade ve geri gönderim butonu 4 gün geçmesine rağmen hala açılmadı.

Sadece sipariş iptal butonu var, buna tıkladığımda ise site hata veriyor. Anlayamadığım nokta Hepsiburada.com bu şekilde davranarak 7 günlük süreyi doldurmak ve bu hakkı insanların elinden almak mı istiyor ? Sonuçta iade edebilmem için 3 günüm kaldı. Aldığım ürün beklentilerimi hiç bir şekilde ihtiyacımı karşılamadı ve iade etmek istiyorum.

Süleyman 40 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman30 Ekim 2013

    Ürünü geçen hafta perşembe günü gönderdim. Ancak 1 hafta geçmesine rağmen tarafıma hiç bir bilgi verilmedi. Ürünün firmaya ulaşıp ulaşmadığını dahi bilmiyorum. Çünkü hepsiburada.com a giriş yaptığımda ürün iadesi veya geri gönderim hakkında herhangi bir bilgi yok. Konuyla ilgili çok acil hepsiburada.com dan bilgi talep ediyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ekim 2013

    Sayın Süleyman G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön