Hepsiburada.com Ürün İadesi!

Süleyman G. |

19.10.2013 te teslim aldığım ''Matte Paralel Kitaplık Beyaz'' adlı ürünü kitaplarım sığmadığı için aynı gün iade etmeye karar verdim. Ancak ''Sipariş takip sayfasında'' ürün iade ve geri gönderim butonu 4 gün geçmesine rağmen hala açılmadı.

Sadece sipariş iptal butonu var, buna tıkladığımda ise site hata veriyor. Anlayamadığım nokta Hepsiburada.com bu şekilde davranarak 7 günlük süreyi doldurmak ve bu hakkı insanların elinden almak mı istiyor ? Sonuçta iade edebilmem için 3 günüm kaldı. Aldığım ürün beklentilerimi hiç bir şekilde ihtiyacımı karşılamadı ve iade etmek istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Web İçerik Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman G.
  30 Ekim
  19:11

  Ürünü geçen hafta perşembe günü gönderdim. Ancak 1 hafta geçmesine rağmen tarafıma hiç bir bilgi verilmedi. Ürünün firmaya ulaşıp ulaşmadığını dahi bilmiyorum. Çünkü hepsiburada.com a giriş yaptığımda ürün iadesi veya geri gönderim hakkında herhangi bir bilgi yok. Konuyla ilgili çok acil hepsiburada.com dan bilgi talep ediyorum.

 • 24 Ekim
  09:24

  Sayın Süleyman G,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir.

  Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır.

  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx