27 Mart 2013

Hepsiburada.com Ürün İadesi!

Siparişimdeki telefonu refurbish olduğu için,beraber aldığım ekran filmiyle beraber iade ettim.Müşteri temsilcileriyle görüşmelerimde,iade ettiğim kutunun içine koyduğum notta ve iade başvurusunu yaparken hep para iadesi değil ödeme çeki istediğimi belirttim.Daha dün akşam görüştüğüm müşteri temsilcisi bile sipariş tutarını önce ödeme kuponuna çevireceklerini ben istersem para iadesi olacağını söyledi.Fakat bugün 15:50'de telefon için 589 tl lik ödeme kuponu oluşturulmuş,ben onay vermediğim halde 15:51'de para iadesi yapılmış.Hepsiburadanın yaptığı bu iadeden dolayı 100 tl lik hediye çekim,100 tl lik parf param ve 30 tl parf günü indirimim boşa gitti.Durumun düzeltilmesini istiyorum.

Tayfur 24 Okunma

Cevaplar

  • Tayfur 28 Mart 2013

    Ödeme kuponu istiyorum diye en az 5 müşteri temsilcinizle görüştüm,İade kutusunun içine not yazdım,en az 3 kere site üzerinden meseaj gönderdim.Buna rağmen bana para iadesi yapıyorsanız ben bunda art niyet arıyorum.Sizin özürünüz yada bulduğunuz çözüm bana kaybettirdiğiniz 230 lirayı geri getirmiyor.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Tayfur G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön