Hepsiburada.com Ürün İade Sorunu.

Dogan D. |

21.10.14 de kargoya verilen, 1 gün sonrasında gelen ürünün hasarlı olması sebebiyle iade işlemi başlattım. Aynı gün içinde iade kodu oluşturuldu ama kargo ısrarla almadı iade koduna rağmen, sebep Hepsiburada.com onlara bildirmemesi 24'ünde alındı. 28'inde tedarikçiye ulaştı ama hala Hepsiburada.com iade onay vermedi.

Mesaj gönderdim, 24 saatte çözeceğiz dendi ve bunun üzerindende 3 gün geçti. 1 günde gönderilen, ayni kargoyla bir turlu geri gidemedi, teslim alınamadı, iade olmadı vs. Bugünde kargo gönderim süreniz dolmuştur ibaresi yer alıyor. Kendilerine ısrarla mesaj atmama rağmen bu ucuz davranışları can sıkıcı. Bunun bir yaptırımı telafisi yok mudur?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Kasım
  14:31

  Sayın Dogan D,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AJA-290-69038 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri