Hepsiburada.com Ürün İade Sorunu..

Erman K. |

Siparişimdeki fisher price yağmur ormanı dönence ürününü, Hepsiburada.com satıcı jokerden 22 nisan'da teslim alıp ertesi gün 6***** Yurtiçi Kargo kodu ile yasal iade sürecinden bir gün kullanarak iade ettim. Ürün tarafıma 2 Mayıs tarihinde iade koşullarına uygun bulunmamıştır denilerek geri gönderildi. Ambalajın açılması denilen süreç sadece kutudan çıkarılıp ürünün nasıl olduğuna bakılmıştır ki başka ne şekilde ürün kutudan bakılarak mı beğenilir. Ürün bedelinin halen devam eden yasal süreç ve tüketici haklarına istinaden tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erman K.
  10 Mayıs
  01:20

  Sayın Şikayet. Var yetkilisi,
  d-market firması (hepsiburada.com) cevapları sizin aracılığınızla değil, kendi sistemi üzerinden cevaplıyor. Tarafıma cevapların Şikayetvar.com aracılığıyla dönülmesini rica ederim saygılarımla

 • Erman K.
  05 Mayıs
  23:53

  Talebim müşteri hizmetleri mesajlarında yer alsa dahi değişen bir durum yok. Sizi temsil eden joker adlı satıcının yazdığı mesajları nedenini anlayamadığım bir nedenle bana paslıyorsunuz. Ürünü ertesi gün iade talebi girdim ve yasal hakkım olan 14 gün sürenin bir gününü kullanarak iade ettim. Ürünle ile ilgili türkçe kılavuz görememekle beraber, ürünün satış ekranında bu bilgiler yer almamaktadır. Sitenizde yazmayan özelliklerden beni nasıl sorumlu tutabilirsiniz? Ayrıca oyuncak ürünlerinde ambalajın açılması şeklinde bir iade koşulu bulunmamaktadır ki ürünün içeriğini kutunun üzerinden maalesef anlayamıyorum. Para iademin acilen yapılmasını istiyorum. saygılarımla

 • 03 Mayıs
  10:26

  Sayın Erman K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EKF-620-42271 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri