13 Haziran 2013

Hepsiburada.com Ürün İade Sıkıntısı!

07.05.2013 tarihinde hepsiburada'dan 5 parça ürün aldım ve 2 tanesinde sıkıntı çıktı biri ütü masası diğeri ise elektrikli çaydanlıktı. Kısaca olayı anlatayım; elektrikli çaydanlığı altından su damlatma sebebiyle değişim isteğiyle geri gönderdim, değişim yapıldığı bilgisi verilerek yeni ürün gönderildiği söylendi ancak aynı sıkıntı devam etti yani ürünü değiştirmeden geri gönderdiler.

Bunun üzerine ürünü bu sefer iade talebiyle tekrar gönderdim fakat yaklaşık bir ay geçmesine rağmen hala bir sonuç alamadım, defalarca aramalarıma karşılık sürekli şikayet talebim alındı ama bir sonuç yok şu anda ne ürün ortada var ne de herhangi bir geri ödeme söz konusu.

Yalçın 32 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Haziran 2013

    Sayın Yalçın G, Sorununuz 21.06.2013 tarihinde çözüme ulaştırılmıştır. . Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Yalçın 17 Haziran 2013

    Defalarca aramalarıma karşın her defasında aynı cümleler ile tarafınızdan oyalandığımı farkettim. Konuyla ilgili yasal süreç başlatma kararı almış bulunmaktayım. Ayrıca gördüğüm muameleler sonucunda çevremdeki insanları firmanızdan alışveriş yapma konusunda şiddetle uyaracağımı bilmenizi isterim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Haziran 2013

    Sayın Yalçın G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön