Hepsiburada.com Ürün İade Parası Yatırıldı Denildi Ama Yatırılmadı!

Ahmet K. |

10060*** numaralı siparişi iade ettim, ürünü iade ettikten sonra Hepsiburada.com "01.08.2016 23:00'da ödeme yaptığınız bankaya tarafımız tarafında ödenmiştir, paranız bankaya göre 8 iş günü içinde gelecektir" dedi. Bankayı aradım böyle bir ödemenin olmadığı, hesaba aktarılan paranın hesaba anında yattığı havale ve EFT olsa bile hafta sonları yatmaz hafta içi yatacağı söylendi. Bankaya iade dekontunu gösterdim, banka kabul etmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  17 Ağustos
  10:29

  10060097 nuramalı siparişi iade ettim. Sizde 01.08.2016 da iade paramı yatırdıgınızı söylediniz bana makbuz yolladınız ama makbuz yeteri kadar açık değil makbuzu daha ayrıntılı gönderin makbuzda gönderilen hesabın bilgileri yazsın

 • 12 Ağustos
  16:41

  Sayın Ahmet K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YAE-716-48897 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri