22 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Ürün İade Konusunda İlgisizlik!

Cayma hakkımı kullanarak iade etmek istediğim ürünle ilgili oluşturulan ücretsiz kargo kodunun geçersiz olmasından dolayı 9 gündür ürün kargoda bekliyor. 6 defa call center ile görüşmeme rağmen ürünün iadesi ve kargo konusunda hiçbir aksiyon alınmadı.

9. günün sonunda ürün arıza iadesi red edildi hatalı bir sistem mesajı aldım. Oysaki arızalı ürün değil, cayma hakkı çerçevesinde doğrudan ürünü göndermek için hala bekletiliyor. Ürünün tedarikçisi üründe hata yok ise iade alacaklarını belirtmelerine ve yardımcı olacaklarını söylemelerine rağmen hiçbir aksiyon alınmadı.Hepsiburada.com'dan şikayetçiyim.

Taner 50 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Sayın Taner Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön