13 Şubat 2013

Hepsiburada.com Ürün İade Kodunu Göndermiyor!

Hepsiburada.com yıllardır müşterisi ve üyesiyim. 06.02.2013 günü bir alışveriş yaptım. Ürünüm 09.02.2013 tarihinde elime ulaştı. Fakat ürün ayağıma 2 numara büyük, ayak bileği tarafı çok bol, bacak kısmı ise çok dardı. Ürünün iade işlemlerini o gün yaptım. 24 saat içinde dönüleceği bilgisi vardı.

Cumartesi gününden beri alt tarafı bir iade kodunu yollayamadılar. Alışverişe gelince harika hizmet ama ürün iadede sürekli bir karmaşalık, ürünün arkasında duramama! Birde ürünün iadesini istediğim gibi, para iadesini talep etmedim tam tersi başka bir ürün almak için talepte bulundum. Kaç kere aradım arama kayıtlarımda mevcuttur. Bir iade kodu yollayamayacak kadar çaresiz iseniz lütfen bu işide yapmayın.

Hakan 36 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın Hakan K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön