10 Nisan 2013

Hepsiburada.com Ürün İade İşlemleri!

Siteden aldığım koşu bandını bir yakınımdan koşu bandı temin etmemden dolayı iade etmek istediğimi bildirdim. Sitede yeralan iade formunu doldurdum. Müşteri temsilcisiyle arayarak ürünü iade edeceğimi ve izleyeceğim yolun ne olduğunu sordum.

Ürün tedarikçi firma tarafından kargoya verildiğinden dolayı ilgili firmadan alacağınız referans numarasıyla kargo şirketine ürünü veriniz dediler. Tedarikçi firmayla iletişime geçtim. Tedarikçi firma da hepsi burada.com dan referans numarası almamı ve o numarayla ürünü kargoya vermemi söyledi, tekrar hepsi burada.com un müşteri temsilcisini arayarak durumu bildirdim. Ürün orjinal ambalajında kargodan alındığı gibi duruyor.

Emre 24 Okunma

Cevaplar

  • Emre20 Nisan 2013

    Hepsi Buradadan koşu bandı satın aldım. ancak arkadaşım elindeki koşu bandını bana verince ürünü hiç kurmadan, açmadan orjinal ambalajında iade etmek istediğimi müşteri temsilcisine bildirdim. Ürünü gönderen firmadan Referans numarası almamı ve getiren kargo şirketine teslim etmemi söyledi. firmayı aradım ürünü bize yollayın ancak hepsiburadadan referans numarası alın dedi. tekrar hepsiburadayı aradım ilgili birime aktardık size maille dönüş sağlanacaktır dediler. aldığım mailde teknik bir arıza var düzelince size bilgi verilecektir denilmekte (en az 10 mail). ürün yaklaşık 2 haftadır iade edilmeyi bekliyor ben iki haftadır karşımda muhattap birini bulamıyorum. lütfen yardımcı olunuz

  • Emre12 Nisan 2013

    bu site benim sürekli internet alışverişi yaptığım bir siteydi ancak satış sonrası hizmetlerinden ve müşteri memnuniyetini dikkate almamaları gerçekten müşteri açısından çok üzücü bir durum. hepsi Burada benimle ne mail ne de telefon yoluyla iletişime geçmiştir. kayıtsız kalmaya devam edildiği takdirde tüketici hakları hakem heyetine ve bölge idare mahkemesine başvuracağım bilinmelidir.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Emre Kaan G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön