06 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ürün iade ettim Ürün Bedeli Eksik Ödendi!

Şikayet no: LJP-448-60316. Hepsiburada'dan 30.03.2013 de sipariş ettiğim ütü 28.04.2013 de gönderildi. 25 gün beklemek yerine üst modeli verin farkını ödeyeyim dedim bir Allah'ın kulu cevap yazmadı. Üst modeli almak için iade ettim. Ürünü geri teslim alıp yeni fiyat üzerinden iade tutarı (50 TL daha az) ödendi. Ödediğim tutarı iade edin dedim. Ancak bu kadar duyarsız, cevap vermeye bile imtina eden bir zihniyet karşısında donakaldım.

Sözde müşteri memnuniyetini önemseyen, hızlı olmak adına aynı gün siparişimi aynı gün 5 ayrı paketle gönderen (kargo firmasının enayiliği), sözde kurumsal olan bu sitenin gerçek yüzünü gördüm. Müşteri hizmetleri adına bir telefon vermiyorlar. Bulsam arayacağım.

Mustafa 34 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Mustafa T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Mustafa11 Mayıs 2013

    Maalesef ilişkileri bozmadan çözümcü yaklaşım önemlidir. Bu gecikme beni Hepsiburada dan alımlarda güvensizlik oluşturdu. Yeni sitelere arayış içerisinde olacağım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Mustafa T, İade alınan siparişinizde 50 TL değerinde hediye çeki kullandığınızdan dolayı, Hediye çekinin tutarı nakit olarak iade yapılamamaktadır. İlgili departman tarafından çek tekrar aktif edilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön