10 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ürün İade Değişim Formu Sorunlarına İlgisizlik!

Hepsiburada.com'dan aldığım bir cep telefonu için iade değişim formu doldurdum. Kabul ettiler ve bana bir kargo numarası verdiler. Şehir dışına çıkmak zorunda kaldığım için kargo numarasını kullanamadım ve durumu sordum. Numaranın 2 gün geçerliliği varmış ve yeni bir form doldurmam gerekiyormuş.

Sistem hali hazırda bir formum olduğu için yeni form doldurtmuyor ve ben bir haftadır durumu hem yazarak hem de arayarak hepsiburada.com'a anlatamadım. "Form dolduramıyorum, yeni numara alamıyorum" dedikçe "form doldur, eski numara ile gönder" mesajları alıp duruyorum. Sanki kimse mesajımı okumuyormuş gibi cevaplar veriyorlar. Gerçekten okumadıklarını düşünüyorum.

Tarık 77 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Tarık B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön