Hepsiburada.com Ürün Hem Geç Geldi Hem De Yanlış Ürün Geldi. Hala Param İade Edilmedi.

Hilal Ç. |

Aynı gün teslimat olduğu halde satıcısı Hepsiburada.com olan ürünüm geç geldi tekrar tekrar anlatmaktan yorulduğum halde hiçbir şekilde bana yardımcı olunmuyor. Ürünüm çok geç geldi geldiği zaman da paketten yanlış ürün çıktı benim ürünüm çerçeve, bana yolladıkları denizci gözlüğü ve kargocu dan almadan geri gönderim yaptım oda karşı firmaya geri göndereceğini söyledi. Defalarca Hepsiburada'nın çağrı merkezlerinden arayıp ses kayıt oluşturdum mail atılacak aranacaksınız denildi bir türlü aranmadım. Bir aydır uğraşıyorum benim burada mağduriyetim söz konusu ama şimdi de ürün iade süresini geçti denilecektir. Tarihi geçiren onlar esef ile kınıyorum bu gerçekten saygısızlıktır.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  08:30

  Sayın Hilal Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YFK-402-10364 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri