Hepsiburada.com Ürün Hala Kargoya Verilmedi.

Mehmet Ş. |

20/04/2016 tarihinde yarın kargo diye belirttikleri ürün, ayın 22'si olmasına rağmen hala kargoya verilmemiştir. Müşteri hizmetleri ise siparişin iptalini kargoya verilmeyen ürünün, kargo sırasına alınması sebebiyle gerçekleştiremeyeceklerini beyan etmiştir. Teslim aldığım ürünü geri göndermemi çözüm olarak sundular. Bu nasıl hizmet anlayışıdır tartışılır. 20 TL hediye çeki ile problemin çözüleceğini düşünen bir firma olmuş Hepsiburada.com. Yurtiçi Kargo'dan başka bir alternatif olmayışı da cabası. İstanbul içinde bile 3 günde ürün teslimatı yapılıyor. Kesinlikle tekrar alışveriş yapmayacağım tek e-ticaret sitesidir artık benim için.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Nisan
  09:57

  Sayın Mehmet Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UDP-287-30316 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri