Hepsiburada.com Ürün Gönderilmiyor, Para İadesi Yapılmıyor.

Uğur Ş. |

Hepsiburada.com üzerinden Samsung yazıcı siparişi verdim, ürün güvenlik sürecine takılmış. Ürün acil lazım olduğu için ve hızlı gönderisi olduğu için sipariş verildi, güvenlik sürecini tamamlayalım diyoruz ve 3D ile işlem yapıldığı halde güvenlik prosedürüne takılmış, tamam iptal edin paramızı verin onun içinde 48 saat iptal etme prosedürü varmış. Müşteri hizmetlerini aradığımızda çözüm yok.

Etiketler :

Eksik Ürün Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Ş.
  07 Ekim
  09:26

  Haklisiniz çok hızlı yuruyor hesabım sayfasindan yazinca 48 saat beklemem gerekiyor çağrı merkezinden hizlansin diye talep birakiyoruz çağrı merkezinin tek yapabildigi bizim adimiza hesabım ekranindan talep olusturmak bizim yaptigimiz taleplerinin aynisini olusturuyorlar çağrı merkeziniza gerek yok bence Hepsiburada

 • 07 Ekim
  09:12

  Sayın Uğur Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JZB-410-36000 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri