Hepsiburada.com Ürün Gönderilmiyor.

Cem D. |

Hepsiburada.com'a güvenerek,ihtiyacımız olduğu ve fiyatı da uygun geldiği için 1 adet araç dışı geri görüş kamerası siparişi verdim. Ürün tedarik sürecinde beklemekteyken ürünü temin edemiyoruz uyarısı geldi.Oysa peşin peşin kredi kartımdan para çekildi.Böyle tanınmış bir firma tedarik edemeyeceği ürünü neden satışa koyar anlamadım.Bu birinci sıkıntıydı.

İkinci sıkıntı;sipariş takip ekranında ürünün tedariğinin gerçekleşemediği için ürün değişimi teklif butonu çıktı.Butona tıkladığımda farklı bir işe yarayan araç içi ön görüş kamerası teklifi çıktı.Asıl şaşılacak kısım ise bu teklifle gönderilecek ürünün 15.11.2014'te(neredeyse 2 ay sonra) stoğa gireceği bilgisiydi.Şuan acil çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  10:25

  Sayın Cem D,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XGU-838-70348 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri