Hepsiburada.com Ürün Gecikmesi ve Noksan Ürün İade Problemi!

Hamit İ. |

5.10.2015 tarihinde 59380471 sipariş numaralı yatak odası satın aldım. Üzerinden 31 gün geçtikten sonra 6.11.2015 tarihinden yurt içi kargodan teslim edilemedi mesajı aldım. Kargo firmasını aradığımda teslime gelmediklerini, sistemin otomatik mesaj attığını ayrıca kargom da bir parçanın kaybolduğunu belirttiler. Sipariş iptali için Hepsiburada.com üzerinden teslim edilmiş gibi göründüğü için iptal yapamadım.

Gecikmeden ve hatadan dolayı sipariş iptal etmek istedim. Yardımcı olacaklarını söylediler. Yaklaşık 2 haftada bu şekilde geçti. İki kez aramama ve sistem üzerinden yazmama rağmen sorunum çözülmedi. Kısacası 43 gün geçmesine rağmen ne ürün var ne para iadesi.

Etiketler :

Eksik Ürün Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Kasım
  13:38

  Sayın Hamit İ.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XWE-209-84064 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri