Hepsiburada.com Ürün Gecikmesi Şikayetim.

Özcan Ö. |

Buradan ilk alışverişimde verdiğim iki siparişten biri hem yanlış renkte geldi hem de çalışmıyor. İkinci ürün denilen tarihten beş gün sonra kargoya verildiği gibi şu an kontrol ettiğimde kargo bana teslim edilmiş görünüyor! Ürünün kargoya verilmesindeki gecikme sürecinde defalarca kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen neden geciktiği konusunda hiçbir bilgi alamadım. Kargoya verildikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak verdiğim adreste olmayacağımı ürünün kargo şirketinde beklemesini söylediğimde yardımcı olamayacaklarını söylediler. Şu an ürün bana teslim edilmiş görünüyor ve kime teslim edildiğini bilmiyorum.

Sonuç olarak 1. sitede manüplatif yorumlar yayınlanıyor 2. sitenin belirttiği "en geç şu tarihte kargoda" şeklinde yorumlar yalan! 3.müşteri hizmetleri tam bir skandal.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ağustos
  13:31

  Sayın Özcan Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FMK-250-41542 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri