Hepsiburada.com Ürün Gecikmesi Mağduriyeti!

Oğuz K. |

Ürünü 05.08.2016 tarihinde sipariş ettim, ürün aynı gün kargo yapılacaktı aradan 12 gün geçti hala verilecek, kaç defa mesaj yazdım dönüş olmadı, müşteri hizmetlerini aradım 48 saatte dönüş olur dendi olmadı, en son çıkan arkadaş (B.. isimli müşteri temsilcisi) sert bir ses tonuyla kayıt almaktan başka bir şey yapamayacağını söyledi, hiçbir şekilde çözüme ulaşamadım. Hepsiburada kullanıcısıyım, severek ve güvenerek kullanıyorum, gayette memnunum ama bu türlü olaylar yakışmıyor, yetkililerin gerekli hassasiyeti gösterip konuyla ilgilenmelerini rica edeceğim. Müşteri temsilcisi arkadaşında gerekli uyarıyı almasını rica edeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz K.
  18 Ağustos
  11:22

  “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” kısmından dört defa mesaj yazdım cevap alamadım, bana kesin bir cevap neden verilemiyor, ayın beşinden beri boş yere bekletip mağdur ediyorsunuz. Ürün elinizde yoksa ertesi gün yok deyin, başka yerden temin ederim, bu zamana kadar oyalayıp neden bekletipte cevap vermiyorsunuz.

 • 18 Ağustos
  11:03

  Sayın Oğuz K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CXV-402-20891 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri