Hepsiburada.com Ürün Geç Gönderimi ve Ücret İadesi Yapmaması!

Emrah C. |

68707908 sipariş numarasıyla 29 Eylül 2015 günü aynı gün kargo olan 3 ürün sipariş ettim. Ürünleri 4 gün sonra kargoladılar. Geç kargolama yaptıkları için ürünler elime geçmeden iade işlemini başlattım. 12 Ekim 2015 olmasına rağmen ücretini hala iade etmediler. Müşteri hizmetlerini aradığımda sistemimizde güncelleme var şeklinde cevap veriyorlar ve kaba olarak konuşuyorlar. İnsanlara tavsiyem böyle bir siteden alışveriş yapmamalarıdır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah C.
  19 Ekim
  14:18

  Yahu bu Hepsiburada.com sitesine yazıklar olsun. Kendilerini çok büyük firma olarak tanımlamaları rağmen hala bir müşterisinin parasını 1 ay olmasına rağmen iade edemiyor. Defalarca şikayet ettim ama geri bir yanıt vermiyorlar. Allah bunları bildiği gibi yapsın ne diyelim.

 • 13 Ekim
  12:38

  Sayın Emrah C.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QOP-746-79796 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri