13 Kasım 2014

Hepsiburada.com Ürün Fiyatlandırması.

Bu ürünü Hepsiburada.com'dan geçen hafta aldım. Aldığım zaman ürünün fiyatı 999 TL idi. Henüz ürün elime ulaşmadan sipariş verdikten 2 gün sonra fiyatı 899 TL oldu. Bende ürünü almaktan vazgeçtim ve iade ettim. Amacım iade edip tekrar sipariş vermekti. Fakat devamlı takip etmeme rağmen ve özellikle belirtmek istiyorum son 5 gün 899 TL, son 4 gün 899 TL ifadesi olmasına rağmen nedense son 3 günde fiyatı tekrar 999 TL oldu. Ürünün fiyatını değiştirebilirsiniz ona diyecek bir şey yok. Fakat son 4 gün demesine fiyat hemen değişti.

Osman 180 Okunma

Cevaplar

  • Osman13 Kasım 2014

    Sayın Yetkili; Hepsiburada.com dan gelen cevap ve benim yorumun aşağıdadır. Lütfen bir kez daha gerekenin yapılmasını rica ediyorum. Voit Vito 2 Hp Manuel Eğimli Koşu Bandı üründe yapılan indirim sınırlı sayıda ürün için yapılmış olup, ürün stoğu tükenmiş olmasından dolayı indirimsiz fiyattan satışına devam edilmiştir Benim Cevabım: . İlk olarak sınırlı sayıda üründe indirim yapmış olsanız neden STOKLARLA SINIRLIDIR ifadesi yer almıyordu. .İkinci olarak belkide stoklarınız ilk gün bitecekti neden SON 5 GÜN,SON 4 GÜN ifadeleri yer almaktaydı. Yapmış olduğunuzu açıklamadan en ufak bir şekilde tatmin olmadığım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Kasım 2014

    Sayın Osman Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JID-886-31803 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön