30 Nisan 2013

Hepsiburada.com Ürün Faturası Ve IMEI No Talebi!

Sorun kayıtlarını inceleyebilirsiniz 4. Kaydım ve bir Allah'ın kulu geri dönüş yapmıyor. Müşteri hizmetleri ilgilenmiyor. Nereden sipariş verdim sizin sitenizden. Çok pişmanım. Geç kargolamadan dolayı Samsung'un verdiği hediyeleri de alamayacağım. Gün sonuna kadar gönderilmezse gerek sosyal medya gerek kişisel web sitemden sitenizle alakalı yazılar yazacağım.

Herkes bilsin müşteri memnuniyetine verdiğiniz değeri. Çok zor değil IMEI numarasını ve fatura numarasını bildirmek. Sabahtan beri ilgili departmandan cevap bekliyoruz. Çok sevdiğim ve alışveriş yaptığım bir siteydiniz ama bu ilgisizlik soğuttu sizden. Cevap vermeyen ve ilgilenmeyen herkese teşekkürler!

Yusuf 140 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Yusuf G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön