Hepsiburada.com Ürün Elime Ulaşmadı Yabancı Bir Şahsa Teslim Etmişler!

Murat A. |

9 Ekim 2015'te verdiğim bugün teslimat seçenekli ürün hala elime ulaşmadı bunu Hepsiburada yetkilileriyle paylaştığımda bana ürünün kanuni yakınına teslim edildiği söylendi ve bana teslimat tutanağının resmi gönderildi, tutanakta yakınlık derecesi babası yazıyor fakat benim babamın adı değil ve soyadlarımız bile birbirini tutmuyor. Sonuç olarak ben iki haftadır ürünü bekliyorum hala bana ürün gelmedi. Ürünü alırken 5 lira daha fark verip bugün teslimatı seçmiştim. Mağdurum.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  11 Kasım
  02:56

  Bir ay oldu daha para iadesini almadım ama şikayetim çözüldü.

 • Murat A.
  02 Kasım
  18:37

  9 Ekim den bu zamna kadar bir arpa boyu çözüm uretmemisler sürekli kargo firmasindan gelecek sonucu bekletiyolar kargo firmasini hiç sıkistirmiyolar ki cozulsun

 • 27 Ekim
  13:14

  Sayın Murat A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QXI-399-45275 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri