Hepsiburada.com Ürün Eksik Yollandı ve Kimse İlgilenmiyor!

Olcay K. |

16 kasım'da 2 tane kanepe siparişi verdim. İkisi de aynı, renkleri farklı. Ürünün bir tanesi elime ulaştı fakat 2.ürünün akıbeti hala muamma! Ne kargo takip numarası var, ne ürün hepsi kayıp! Arıyorum müşteri hizmetlerini şikayet talebi oluşturup kapatıyorlar! 4 gündür her gün arıyorum dönüş olarak da D***ç. İsimli bayan siparişlere bakmadan sadece kargoya bakarak ürününüz teslim edilmiştir diyor dalga geçer gibi!

Ürününün teki teslim edildi neden siparişlere bakılmadan çalışanlarınız yarım yamalak iş yapıyor? 4 gündür arıyorum hiçbir şekilde mağduriyetim karşılanmadı hiçbir şekilde yardımcı olunmadı! Hala şikayet talebi oluşturuyorlar aradığımda yeter artık yeter! Çözüm istiyorum artık yeter!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  12:26

  Sayın Olcay K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RUN-617-68935 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri