Hepsiburada.com Ürün Eksik Geldi Çözümde Uzun Sürdü...

İdris A. |

Hepsiburada.com'dan Çocuk Güvenlik Seti 30 Parça aldım. Ürün elime ulaştıktan sonra kontrol ettim. Eksik olduğunu görünce müşteri hizmetlerine şu bildirimde bulundum. "Bana gelen 12'li priz soketi 1 adet kapı stoperi, bir tane klozet kilidi, 1 fotoğraf raftaki L şeklinde parçalar 1 adet. Köşe koruyucuların sadece vidaları geldi. Geriye kalan malzeme gelmedi. 6 tane dolap kilidi eksik.

8 tane köşe koruyucu eksik sadece vidaları var. Çok amaçlı kilitler de gelmedi. 03.08.2016 21:01:16" Hala bana ürünün eksik parçalarını göndermediler. Müşteri hizmetlerinin numarası 0850 252 40 00 bedava dakikadan da düşmüyormuş ürün kadar paraya operatörüme vereceğim herhalde keşke başka bir yerden daha pahalıya alsaydım. Büyük bir alışveriş sitesi diye tercih ediyordum. Bu zamana kadar internet alış verişimin %95'ini bu site üzerinden yapıyordum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İdris A.
  25 Ağustos
  09:01

  Ürününün yenisini gönderdiler.

 • 15 Ağustos
  13:58

  Sayın İdris A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SPT-792-48129 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri