08 Haziran 2016

Hepsiburada.com Ürün Eksik Çıktı.

Söz konusu siparişimde aynı üründen iki adet sipariş ettim. Paket benim evde olmadığım bir saatte güvenliğe teslim edilmiş. İçerisinden bir adet ürün çıktı, sorunu müşteri hizmetlerine ilettim, tutanak tutturmanız gerekiyor denildi. Buradan çıkarabildiğim iki sonuç var ya stoklarındaki ürünlerin sayısını bilmiyorlar. Sonuçta bir adet ürün eksik olduğuna göre onlar da bir adet fazla gözükmesi gerekiyor ya da bizi ilgilendirmez pakete baksaydınız deyip bunu kar sayıyorlar.

Bu olayın üzerine her siparişimde kargocu ne zaman gelir, kime teslim eder diye bütün gün evde bekleyip her gelen ürünün kutusunu kargoyu bekleterek açıp kontrol edemeyeceğime, etsem bile bunun benim için çok zor ve zaman kaybı olacağına karar vererek bu soruna bir çözüm getirilmediği sürece alışveriş yapmamaya karar verdim. Koyarsın paketleme bölümüne 10 adet kamera, kim hangi kutuya ne koymuş haberin olur çok mu zor?

Volkan 36 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 13 Haziran 2016

    Artık kayıt açmanızın bir anlamı yok ben defalarca kayıt açmıştım zaten yardımcı olamayacağınızı yazdınız. Sitenize girmediğim için, mesajları da açtığınız kaydı da görmüyorum zaten. Söylediğim gibi ürünü istemiyorum sizin olsun.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Haziran 2016

    Sayın Volkan M. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NXZ-662-96943 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön