14 Mart 2013

Hepsiburada.com Ürün Demo Çıktı!

Hepsiburada'dan aldığım IPAD, Demo ürün çıktı!Mağazalarda teşhir olarak gösterilen, 16GB'lık alanının %50'si zaten dolu gelen ve halihazırda yüklenmiş, hiçbirşeyi silemediğimiz bir ürün. Ürünü satarken "Demo" ibaresi hiçbir yerde yazmıyor. Ne zaman ki ürün elinize geçiyor, Demo olduğunu o zaman görüyorsunuz.

Ürünü çözmeye çalıştıktan, tüm ABD forum sitelerini inceledikten sonra şikayetimi bildirdim ve bana iade edebileceğimi söylediler. İade için gönderdim, ürünü servise gönderdiklerini söylediler! Hem tüketiciyi yanıltacak, herhangi bir uyarı yapmadan teşhir ürünü satacaksınız, hem de tüketicinizin "sıfır" olarak aldığı bir ürünü servise göndereceksiniz!!

Esin 269 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Esin I, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön