Halil S. Teşekkür Mesajı

Gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Bana gösterdiğiniz hassasiyeti bütün müşterilerinize göstermenizi isteriz.

İyi günler dilerim.

Hepsiburada.com Ürün Değiştirme...

Halil S. |

Ödeme işlemleriniz, sipariş oluşturma anında tamamlandığı için ürün değişim işleminde seçtiğiniz yeni ürün fiyatının, siparişinizdeki ürün fiyatı ile aynı ya da daha düşük tutarda olması gerekir. Ürün değişim işlemi bu koşulda ancak, siparişiniz tedarik sürecinde iken gerçekleştirilir. Ürün kargoya verildikten sonra ürün değişim işlemi yapılamaz. Yukarıda yazanlar kendi beyanlarıdır. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise ürünü değiştirmediler. Ürün kargoya teslim edilmemiş ve değiştireceğim üründe aynı fiyatta.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil S.
  23 Mart
  12:50

  Gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Bana gösterdiğiniz hassasiyeti bütün müşterilerinize göstermenizi isteriz.

  İyi günler dilerim.

 • 23 Mart
  09:59

  Sayın Halil S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LLC-654-62870 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri