22 Aralık 2015

Hepsiburada.com Ürün Değişimi Yapılmıyor!

Hepsiburada.com firmasından son siparişimde satın almış olduğum ekran kılıfı hatalı geldi ve değişim talep etmeme rağmen ısrar ile para iadesi yapmaya çalıştı. Hatta para iadesinin bir kısmını nakit bir kısmını hediye çeki ile yaptı. Defalarca mail atmama rağmen bu kadar ufak bir tutar için sorun çıkartıldı. İlginç olanı ise ürün hala sitede satışta bulunmaktadır. "Ayrıca eğer ürün mevcut değilse neden hala sitenizde satılmaktadır?

İlgili ürünün 1/1 değişimini ya da illa para iadesi yapılacak ise aynı ürünü tekrar almak istediğimde çıkan kargo ücreti nedeniyle ürün bedelinin tamamının ve kargo bedelinin hediye çeki olarak tanımlanmasını talep ediyorum.

Volkan 119 Okunma

Cevaplar

  • Volkan22 Aralık 2015

    Site üzerinden verdiğiniz cevaplar sürekli aynı ve çözüme yönelik değil. Ayrıca ben tüketici olarak satın aldığım ürünün doğru ürünle değişimini istiyorum. Eğer değişim sağlanamayacaksa da aynı ürünü yeniden satın alabilmem için bedelin tamamının kartıma iade edilmesini istiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Aralık 2015

    Sayın Volkan U. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RLY-581-18958 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön