18 Nisan 2013

Hepsiburada.com Ürün Değişimi Yapılmıyor!

Hepsiburada com.dan aldığım su ısıtıcı bozuk çıktı. ürün elime kargoyla ulaştıktan sonra 30 dakika içinde sitelerine durumu mail ile bildirdim. Yenisinin gönderilmesini talep ettim. Beni boş boş bekletip 2 gün geçirdikten sonra ısıtıcıyı onlara göndermemi istediler. Bundan sonra başladı o sıkıntılı süreç.

Diğer mağdur arkadaşların yazdığı gibi hep hazır mesajlar ile oyalana oyalana 20 gün geçti. Ve ne su ısıtıcısı var ortada, ne para iadesi, ne değişim, ne de tamir edilmiş ürün. Artık bozuk ürünü tamir etmelerine bile razı hale geldim işe bak!Kendilerine en az 5 mail attım ve pekçok kere telefonla görüşmeme rağmen halen su ısıtıcısından bir haber yok. En çok şikayet alan firma olmalarına şaşmamalı.

Fulya 52 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Fulya K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön