Hepsiburada.com Ürün Değişimi Yapamazlarmış!

Necmeddin T. |

Almış olduğum ferrarı marka parfümün spreyi su tabancasından çıkan su gibi tek bir noktadan uzun menzilli olarak içindeki parfümün çıkmasını sağlamakta olup, sprey işlemi yapmamaktadır. World kart kampanyasından faydalandığım için ürünü iade etmek istemedim ve sadece sorunun çözülmesini talep ettim. Ayrıca parfümü aldığımda her insanın yaptığı gibi kutusunu attım ve daha sonra kullanmaya başladığımda sorunlu olduğunu fark ettim. Bu talebime karşılık ürün değişimi yapılamamaktadır cevabı geldi. İade etmek zorunda mıyım anlamıyorum, nasıl bir ticaret anlayışıdır. Ayrıca sattığınız parfümler çakma ürünler mi bunu da anlamıyorum. Pahalı bir parfümün spreyi bu şekilde olur mu?

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Kalitesi Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  14:41

  Sayın Necmeddin T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MOX-740-81663 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri