Hepsiburada.com Ürün Değişimi!

Zihni B. |

13.05.2015 tarihinde Lufian gömlek siparişi verdim. Tedarik süresi 7 gün yazıyordu o süre içinde tedarik edilememiştir. Bende telefon ile arayıp sorduğum da firma ile görüşülüyor size 1-2 gün içinde haber verilecek diye söylendi söyledikleri süre zarfında bize haber verme zahmetin de bulunmamışlardır. Telefon ile aradım durumu sordum tedarik edilemiyor isterseniz aynı fiyatta başka bir ürünle değişim olabileceğini söylediler.

Bende onlara istediğim ürünü söyledim işlem yapıldı en kısa zamanda dönülecek denildi ama yine arayan soran yok. Bende tekrar aradım durumu sordum oradaki bayan da bana ürünün özelliklerini söylememişsiniz dedi. Halbuki bir önceki konuşmada herşey söylenilmiştir.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  14:28

  Sayın Zihni B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RWJ-592-45707 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri