31 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Ürün Değişimi!

Araç rüzgarlığı aldım, on kapıların parçaları farklı çıktı. Sanırım farklı model göndermişler. Uygun modelin gönderilmesini istedim ve bana bir kargo numarası verdiler bu numarayla ücretsiz olarak ürünü gönderebileceğimi ve iade/değişim yapacaklarını söylediler.

Bunun üzerine kargo firmasına gittim ve kargo numarasının geçerli olmadığını söylediler. Ardından Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini 4 kez aradım ve her seferinde durumun genel müdürlüğe bildirileceğini ve kargo firmasına ulaşacaklarını ve tarafıma bilgilendirme amaçlı mail atacaklarını söylediler, ancak 4 gündür herhangi bir cevap gelmedi. Hepsiburada.com müşteri hizmetleri sorunuma cevap vermiyor ve ilgilenmiyorlar.

Mahmut 24 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 19 Ocak 2014

    şunu kesinlikle belirtmeliyim ki,birdaha asla hepsiburada.com 'dan alışveriş yapmayacağım. Müşteri hizmetlerinin umursamaz tavırları,sorunun çözümünde sürekli bekletme ve ertelemeleri gerçekten sinir bozucu. Bu siteye şikayet etmeseydim eminim ki beni oyalamaya devam edeceklerdi. Sikayetvar.com'a teşekkürler..

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Mahmut D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın Mahmut D, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması sağlanacak, süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön