Hepsiburada.com Ürün Değişimi!

Alparslan S. |

Hepsiburada.com'dan, üst koldan tansiyon ölçtüğü için tercih ederek aldığım Omron M2 markalı tansiyon cihazının kola takılan aparatı koluma küçük geliyor ve bu sebeple kullanamıyorum. Diğer yandan bu cihazı daha önceden satın almış birisinin cihazını deneyip memnun kaldığım için almıştım ve o cihazın kol aparatı gayet uygun genişlikteydi.

Bu durumu hepsiburada.com'a doldurduğum arıza/iade/değişim formu ile gerekli açıklama ile birlikte bildirdim ve ürünün değiştirilmesini yahut iade alınmasını istedim. Cevap çıkmayınca müşteri hizmetlerini aradım yeniden form doldurmam gerektiğini söylediler, doldurdum. Yine cevap çıkmadı, yine aradım yeniden form doldurmam gerektiğini söylediler.Yeter yahu!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alparslan S.
  19 Nisan
  10:52

  Çözümünüz bana ulaşmadı! Tam olarak ulaştığınız çözümü bana da bildirirseniz minnettar olurum. Zira benim tarafımda çözdüğünüz bişey henüz yok.

  Sorunumun çözülmesini istiyorum arkakadaşlar, çok mu şey istiyorum. Bi tanesi de beni arasın da süreç şu şekilde olacak desin lütfen! Ne kadar da iş ahlakından uzak bir ticaret kurumusunuz siz böyle!

  ÇÖZÜM İSTİYORUM!!!

 • Alparslan S.
  13 Nisan
  23:12

  Çözümünüz bana ulaşmadı! Tam olarak ulaştığınız çözümü bana da bildirirseniz minnettar olurum. Zira benim tarafımda çözdüğünüz bişey henüz yok.

 • 13 Nisan
  12:47

  Sayın Alparslan S,

  Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır.

  Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx