14 Şubat 2015

Hepsiburada.com Ürün Değişim Ve İade Hakkı!

Ürünüm 5. kez aynı sorundan garanti süresi içinde arızaya gönderilmiştir.

Tüketici Haklarına göre, "Garanti Belgesi şartlarında yer alan madde’ye göre; “Malın teslim tarihinden itibaren garanti süresi içerisinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla tekrarlaması veya garanti süresi içerisinde farklı arızalardan 6’dan fazla olması sonucu, maldan yararlanamamanın süreklilik kazanması durumunda iade veya değişim yapılır denilmektedir."

Neden hala mağduriyetimi gidermiyorsunuz? Zira aynı sorundan değil 2 kez değil 5 kez, Garanti süresinde 4 kez değil 5 kez tekrarlaması Arızanın süreklilik kazanması sizin için yeterli değil mi?

Abdullah 96 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Şubat 2015

    Sayın Abdullah G. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan REC-353-58277 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön