Hepsiburada.com Ürün 12 Gündür Tedarik Edilemedi!

Mukadder A. |

Alışverişlerim den hep memnun kaldığım Hepsiburada.com'a yakıştıramadım10.06.2013 Tarihinde hepsiburada.com'dan çanta sipariş ettim. Kargoya veriliş olarak da 5 gün süre verilmiş. Ama 12 gün geçmesine rağmen tedarik aşamasında. Siteye yazdığımda standart cevaplardan başka yapabildikleri bir şey yok. Ürünün yanında 5 gün içinde kargoya verilir yazmışlar. Taahhütlerini yerine getiremeyecekse, tedarik edemeyecekse satmayacak.12 gündür mağdur durumdayım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mukadder A.
  26 Haziran
  10:18

  22 haziran da vermiş olduğum kedi tuvaleti 25 haziranda elime ulaştı. Fakat fazla büyük olduğu için iade etmek istedim. Ama siparişimin durumu güncellenmediği için iade gönderiminde bulunamıyorum. Müşteri temsilcilerine de durumu ilettiğim halde bir cevap alamadım. Hepsiburada.com 'da yaşadığım 2. olay. Bir daha alışveriş yapar mıyım bilemiyorum.

 • Mukadder A.
  25 Haziran
  23:44

  26 gün oldu. Siparişimden haber yok. Bu nasıl çözüm ??

 • Mukadder A.
  24 Haziran
  00:29

  15 gün geçmesine rağmen tedarik aşamasında. Ve net gönderim tarihi ile ilgili benimle herhangi bir iletişime geçilmedi. Gerçekten 15 gün tedarik için uzun bir süre. Ve sorunum çözülmüyor.

 • 22 Haziran
  13:01

  Sayın Mukadder A,

  Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla
  bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx