22 Haziran 2013

Hepsiburada.com Ürün 12 Gündür Tedarik Edilemedi!

Alışverişlerim den hep memnun kaldığım Hepsiburada.com'a yakıştıramadım10.06.2013 Tarihinde hepsiburada.com'dan çanta sipariş ettim. Kargoya veriliş olarak da 5 gün süre verilmiş. Ama 12 gün geçmesine rağmen tedarik aşamasında. Siteye yazdığımda standart cevaplardan başka yapabildikleri bir şey yok. Ürünün yanında 5 gün içinde kargoya verilir yazmışlar. Taahhütlerini yerine getiremeyecekse, tedarik edemeyecekse satmayacak.12 gündür mağdur durumdayım.

Mukadder 30 Okunma

Cevaplar

 • Mukadder 26 Haziran 2013

  22 haziran da vermiş olduğum kedi tuvaleti 25 haziranda elime ulaştı. Fakat fazla büyük olduğu için iade etmek istedim. Ama siparişimin durumu güncellenmediği için iade gönderiminde bulunamıyorum. Müşteri temsilcilerine de durumu ilettiğim halde bir cevap alamadım. Hepsiburada.com 'da yaşadığım 2. olay. Bir daha alışveriş yapar mıyım bilemiyorum.

 • Mukadder 25 Haziran 2013

  26 gün oldu. Siparişimden haber yok. Bu nasıl çözüm ??

 • Mukadder 24 Haziran 2013

  15 gün geçmesine rağmen tedarik aşamasında. Ve net gönderim tarihi ile ilgili benimle herhangi bir iletişime geçilmedi. Gerçekten 15 gün tedarik için uzun bir süre. Ve sorunum çözülmüyor.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Haziran 2013

  Sayın Mukadder A, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön