Hepsiburada.com Ultra HD Blu-Ray Oynatıcı Memnun Kalmadım.!

Ozan S. |

Hepsiburada.com'dan bir blu-ray player satın aldım. Sitede ürünün adı Samsung bdf7500 Smart wıfı [4K ] ultra HD 3D blu-ray oynatıcı şeklindeydi. Adına bakarak ürünün 4K ultra HD diskleri oynatma özelliği taşıyor olduğunu düşünmüştüm ama oynatmıyor. Samsung'a durumu anlattım. Cihazın adının bu olmadığı ve söz konusu diskleri okumayacağını söylediler. Hepsiburada.com siparişin üzerinden 15 gün geçmiş yapabileceğimiz bir şey yok diyor. Üzerinden 100 sene bile geçmiş olsa bu durum, Hepsiburada.com'un ürününü satarken tüketiciyi yanlış yönlendirecek ifadeler kullandığı ya da playstationumun ve eski HD televizyonumun da rahat rahat yapabildiği bir iş için Hepsiburada.com'un bana yalan yanlış ifadelerle 400 liralık bir blu-ray player ve 4.300 liralık bir ultra HD televizyon (sipariş numarası:26****) satmış olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozan S.
  14 Temmuz
  10:54

  TTK Madde 55
  ıı – Dürüstlük kuralına aykırı davranışlar, ticari uygulamalar
  2. Kendisi, ticari işletmesi, işletme işaretleri, malları, iş ürünleri, faaliyetleri, fiyatları, stokları, satış kampanyalarının biçimi ve iş ilişkileri hakkında gerçek dışı veya yanıltıcı açıklamalarda bulunmak veya aynı yollarla üçüncü kişiyi rekabette öne geçirmek,
  işlediğiniz suç budur ve bu durumda yasal zaman aşımı iddia ettiğiniz gibi 14 gün değil 3 yıldır, hatırlatırım.

 • 08 Temmuz
  15:55

  Sayın Ozan S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JSZ-673-35296 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri