11 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ücretsiz Kargo Masalı!

Hepsiburada.com'dan moneta marka 2 adet tava sipariş ettim. Mutfak gereçleri kategorisinde 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava yazmasına rağmen 142.39 TL tutarındaki alışverişim karşılığında 16.53 TL kargo faturası kesilmiştir. Daha alışverişi tamamlamadan durumu müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen kimse ilgilenmemiş ve "Biz sadece alışveriş sonrası destek veriyoruz önce parayı ödeyin sonra sonra bizi arayın" gibi alakasız bir cevap vermiştir.

Ürünü başka bir sitede bulamadığım siparişimi tamamladım ve sonra aradım 3 gündür geri dönüş yapan yok ve söz konusu meblağ kredi kartımdan çekilmiş durumdadır. Kargo bedava diyerek insanları yanıltan hepsiburada.com'u kınıyorum.

Mehmet 116 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sayın Mehmet A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Mehmet 13 Mayıs 2013

    Herkese yazılan standart bir mesaj sadece ve benim için hiçbir anlamı yok.. Hepsiburada.com'da müşteri hizmetlerine sorduğum soruya hiçbir cevap alamadığım gibi bugün itibarı ile ticket'ı da kapatmışlar olay çözüldü yani öyle mi? Açıkçası ben bu sitede yayınlanan şikayetlerin çözüme kavuştuğunu hiç sanmıyorum. Hepsiburada'nın müşteri hizmetlerine bir şikayette bulunduğunuzda 3 gün sonra canları isterse cevap veren müşteri hizmetleri her ne hikmetse burada mesaj yazdıktan 5-10 dakika sonra cevabı yapıştırıveriyor.. Tabi cevap otomatik cevap... herkese yazılan standart birşey ve hiçbir sorunun çözüldüğü yok! Ben sadece neden benden kargo ücreti alındığını ve uyarmama rağmen neden kimsenin soruma cevap veremediğini öğrenmek istiyorum. Haksızsam şu sebepten dolayı kargo ücreti alınmıştır deyin bende bileyim. Haklıysam da ben ve benim gibi sipariş veren insanlardan aldığının haksız kargo ücretlerini geri verin.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Mehmet A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön