19 Mart 2013

Hepsiburada.com Ücretini Ödediğim Ürünü Alamıyorum!

06 Mart 2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan üç parça (Bagaj havuzu, paspas ve cam rüzgarlığı) ürün aldım. Ürünleri 11 Mart 2013 tarihinde eşime kargo teslim etmiş. Eşimde kutuları açmadan teslim almış. Akşam geldiğimde sadece bagaj havuzu ve cam rüzgarlığın olduğunu paspas setinin eksik olduğunu tespit ettim.

Durumu Hepsiburada.com'a bildirdim ve 9 gündür hergün hatırlatıyorum ve hep aynı cevap ''durum ilgili birimlere iletildi size dönüş yapılacaktır.'' İnternetten defalarca kez alışveriş yaptım. Görmüş olduğum en kötü müşteri memnuniyeti politikası. Kendi paranla rezil oluyorsunuz.

Tuncer 49 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Tuncer G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Tuncer25 Mart 2013

    06. 03. 2012 tarihinde ücretini ödediğim ürünü hala alamadım ve tüm çabalarıma rağmen bunca zamandır kimseden bir bilgi alamıyorum. Resimlerini gönderdiğim kutuda sadece bagaj havuzunun olduğunu ve 4 parça paspas setinin o kutuya sığmayacağını ve ürünü göndermediklerini ispatlamaya çalışıyorum. Sürekli mutat mailler ve müşteri hizmetlerinden size 48 saat içerisinde dönülecek cevabı. 15 gün kaç 48 saat eder siz hesaplayın. Üründen geçtim yalancı olmadığımın ispatındayım. Siz siz olun ya aldığınız malı bilirkişi eşliğinde kargodan "açarak" teslim alın, ya da gidin mağzadan 3-5 fazla verin ürününüzü direk teslim alın ki muhattab olabileceğiniz kimseler olsun.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Tuncer G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön