Hepsiburada.com Ücret Farkının İadesini İstiyorum!

Mustafa K. |

Ürünü başka yerde daha ucuz buldum, aradaki ücretin iade edilmesini istiyorum. Arada 60 TL fiyat farkı var bu bedelin iadesini istiyorum yoksa ürünü iade edeceğim.

Etiketler :

Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  27 Temmuz
  16:34

  Ürünün fiyat farkı iade edlimediiii

 • Mustafa K.
  04 Aralık
  15:53

  Hepsiburada.com`dan Kenwood teyp aldım ürünü direksiyon kumanda aparatı gelmedi ilanda tüm araçların direksiyon kumandasına uyumlu yazıyor aparat ile birlikte yazmasına rağmen ürünün aparatı gönderilmemiş. Ürünün remote kablosu dendi aparata gerek yok direk bağlayın direksiyon kumandasına çalışır dedi satıcı ürünü taktırdım ancak direksiyon kumandasını çalıştırmıyor fiyata dahil olan ürün ile birlikte gönderiliyor yazıyor ancak aparat gönderilmiyor. Ürünün aparatını ya da iade edilmesini istiyorum. Tüketici mahkemesi ve gerekli yerlere şikayet edeceğim

 • Mustafa K.
  03 Aralık
  13:52

  Fiyat farkını iade etmediler böyle alışveriş başka yerlerde yok müşteri memnuniyeti sıfır

 • Mustafa K.
  09 Kasım
  16:01

  her yerde fiyat farkı varsa geri iadesi oluyor ben ilk defa alışveriş yapmıyorum bu fiyat farkını istiyorum...

 • Mustafa K.
  09 Kasım
  15:59

  Urun başka sitelerde 60 TL daha ucuz ben bu fiyat farkını istiyorum...
  Hepsiburada sitesi kabul etmemişşş

 • Mustafa K.
  09 Kasım
  13:45

  Kenwood kdc-u2163b ANDROİD-Usb-Cd-Mp3-Aux-Radyo Oto Teyp aldım ürünü başka yerde daha ucuz buldum, aradaki ücretin iade edilmesini istiyorum... Arada 60 TL fiyat farkı var bu bedelin iadesini istiyorum yoksa ürünü iade edeceğim...

 • 07 Kasım
  11:07

  Sayın Mustafa K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EGH-332-36796 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri