09 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ücret Farkını Yansıtmıyor!

Ürünlerin fiyatları ithalatçı firma tarafından belirlenmekte olduğunu belirttiler. İlk aldığım ürünü tedarik edemediklerinden dolayı, bana başka düşük fiyatlı bir ürün önerildi. Bu durumda da düşük ücretli bir ürün olduğu için, fiyat farkının tarafıma yansıması gereklidir. Sonuçta bu hepsiburada.com tarafından, bana ulaşamadı.

Bu mağduriyetliği yaşamamış gibi birde bana geri kalan kısmını geri iade etmiyorlar. Ürünü tedarik edemeyeceksiniz o zaman neden sitenizde bulunduruyorsunuz? Bu durum müşteriyi yanıltmak değil midir? E-ticaret olmak böyle bir şey mi?

Melek 36 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Melek K. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön