20 Ekim 2016

Hepsiburada.com Turuncu Elmadan Aldığım Çaycı Defolu Geldi!

09.10.2016 tarihin de Hepsiburada.com turuncu elma satıcısından fakir marka çaycı aldım. Ürünün demliğini koyduğum standın ön kısmında küçük bir ezik mevcut. Beni rahatsız ediyor kabul etmiyorum küçük dahi olsa. Ben onu çeyizime aldım. Ama sırf annem kargoyu teslim aldığında kontrol etmesi gerektiğini bilmediği için kontrol etmeden teslim almış. Eve geldiğimde kontrol edip gördüm? Hepsiburada.com'a kaç defa yazdığım halde sürekli aynı yanıt gelmekte kargo hasar tutanağı ya da yetkili servis tutanağı olmalı diyorlar? 1-çaycı yetkili servisle kurulacak bir şey mi? 2-kadın kargoyu kontrol etmedi diye ürünün defolu oluşunu ne değiştir? 3-tam 10 gündür oyaladılar 2 gün arayla cevap verildi. Aynı satıcıdan anneme aynısından aldığımız için beğenip kendime de aldım güvenilir diye. Sizin sorunsuz alışveriş anlayışınız sorun çıkmayana kadarmış demek. Hala ilgilenilmez ise tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim.

Gamze 271 Okunma

Cevaplar

  • Gamze 22 Ekim 2016

    13 gündür mesaj atıyorum biri de çıkıp demiyor ki hasar tespit tutanağını kargoya gidip sonrada alabilirsiniz diye. Olmalıydı yoksa hiçbir işlem yapılamaz dersen karşındaki bu tutanagın sadece teslimat sırasında alındığını düşünür. 13 gün olmuş yarın pazar gelmiş kargocudan tutanak alın verir diyor? Pazar günü hangi kargo açık ya? Bunu geçtim defolu olduğu için değil iade hakkım olduğu için iade etmek istiyorum diyorum. maalesef ürün hasarlı olduğu için bu seçeneği kullanamıyorsunux diyor. Ee kardeşim soruyorum bu kokay iade butonu neden var? Neden istediğimi iade edemiyorsam bu seçenek bangır bangır reklam ediliyor.

  • Gamze 22 Ekim 2016

    Biraz önce aradığım da konuştuğum müşteri temsilcisini umarım tespit edebiliyorsunuzdur. Hani ses kaydı alınıyor ya işte o boş müşteri temsilcisinden de şikayetciyim! Madem hasarlı ürünü kabul etmiyor kolay iade hakkımı kullanacağım diyorum. Bana sanki kendi dediğimi anlamış gibi bir de tavırla artist artist konuşup üstüne anlamadığımı ima edermiş gibi kikirdiyor. Neyin kafasını yaşadığını umarım orada olan işverenlere açıklayabilir.! Ben böyle birşey görmedim. Bunca zaman o kadar alışveriş yaptım Hepsiburada.com dan böyle bir şeyi yaşatıcağına inanamıyorum hala. Demek ki sorun çıkana kadar sizin mükemmelliğiniz tam 13 gündür beni oyalıyorsunuz. Bunların hesabını vereceksiniz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Gamze D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FUY-937-25346 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön