Hepsiburada.com Tüm Çabama Rağmen Siparişimi Göndermedi.

Nilüfer O. |

Hepsiburada.com'dan yapmış olduğum siparişimde dijital ekranlı park sensörü istettim. Ancak tarafıma ulaştırılan ürün daha düşük fiyatlı olan bir alt versiyondu. Müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmede sitede yer alan "kolay iade/değişim" bölümündeki formu ürünün değiştirilmesini istediğimi belirterek doldurup yanlış ürünü kendilerine göndermemin hemen akabinde doğru ürünün tarafıma ulaştırılacağını ifade etti. Bana izah edilenleri harfiyen yaptım. Hatta ek olarak ürünü gönderdiğim kargonun içine açıkça "ürünün değiştirilmesini istediğimi" belirten bir not ekledim. Bunca çabama rağmen Hepsiburada.com doğru ürünü tarafıma göndermek yerine siparişimi iptal ederek para iadesi yapmıştır. Bir müşterinin bir siparişinde bu kadar fazla yanlışla karşılaşmasını rahatça karşılayan ve beni Hepsiburada.com sitesinden hesabımı sildirme noktasına getiren tüm özverili yetkililere teşekkür ederim.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Şubat
  10:12

  Sayın Nilüfer O.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HQM-376-84894 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri