Hepsiburada.com Tüketiciye Yanıltıcı Beyanda Bulunarak Ürün Satılıyor.

Seda T. |

25.07.2016 tarihinde aynı gün ve 100 TL üzeri ücretsiz kargo olarak vermiş olduğum sipariş 29.07.2016 tarihinde sistem üzerinde hala kargoya verilmemiş gözüküyor ve kargo ücreti olarak 5 TL ücret alındı. Çağrı merkezini defalarca arayıp durumu 3 gün boyunca iletmeme rağmen ne bir çözüm oluyor ne de talep ettiğim şekilde bir yetkili dönüş yapıyor. Firma ilanda çıktığı hiçbir vaadi gerçekleştirmeyerek satış gerçekleştirmiştir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seda T.
  02 Ağustos
  15:08

  Hala firma tarafından iptal talebim değerlendirilmemiş olup taleplerim ve şikayetlerim doğrultusunda sadece çağrı merkezinden tarafıma dönüş yapılıyor ve sistemin iptal işlemi başlatmalarına izin vermediği söylenerek yetkililerine konu ile ilgili mail attıklarını iletiyorlar. Fakat onların göndermiş olduğu bu maile istinaden gene çağrı merkezinden aranarak aynı şey söyleniyor. Bu bir kısır döngü oldu. Firmanın yaptığı kelimenin gerçek anlamıyla dolandırıcılıktır.

 • Seda T.
  01 Ağustos
  15:06

  İade işlemi yapmak için ürünü tekrar size göndermem gerektiği bildirildi çağrı merkeziniz tarafından. Sorun şu ki ürün henüz sizin tarafınızdan kargoya bile verilmedi. 30.07.2016 Cumartesi günü yapmış olduğum iptal iade talebimin işleme alınmasını ve iade işlemimin Bugün sonuna kadar gerçekleştirilmesini istiyorum. Ve bana artık hediye çekini önermeyin ben ödediğim ama hizmet alamadığım paramın iadesini istiyorum.

 • 30 Temmuz
  13:24

  Sayın Seda T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GIB-908-21412 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri