21 Mart 2013

Hepsiburada.com Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor!

Hepsiburada'dan aldığım telefon bozuldu ve Kvk tamir edemedi. Bu süreçte ben Tüketici Hakem Heyetine başvurdum. Tarafıma para iadesi yapılması kararı çıktı. Karar no: 4835 Karar Tarihi: 06/11/2012 Bu tarihten bu yana iadem yapılmadı. Defalarca aradım, mail attım. Kimse ilgilenmiyor. Verilen cevaplar hep aynı: "En kısa sürede işleminiz yapılacaktır" Adamlar kanuna uymuyor.

Kendi onaylattıkları satış sözleşmesinde tüketici heyetinden iade kararı çıkması durumunda ücret iade edilir diyor. Ancak tabi bu işlerine gelmediği için uygulanmıyor. Daha önce şikayet ettim kimse ilgilenmedi. Bu işin sonunu bırakmayacağım. Kısa zamanda noterden ihtar çektirip dava açacağım.

Tunç 868 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Mart 2013

    Sayın Tunç Ş, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümlenmesi için çaba gösterilmektedir. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Tunç 22 Mart 2013

    Hep aynı muhabbet ha. 4 ay önce de aynı şeyleri söylediniz. Ne kadar yüzsüz bir firmasınız ya. Otomatik cevap bunlar. Avukatla görüştüm zaten yakında parayı icra yoluyla alacağım rahat olun.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Tunç Ş, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön