Hepsiburada.com Teslimatta Sıkıntı Yaşanıyor!

Ömer K. |

Karne hediyesi olarak aldığım oyun konsolu karne günü teslim edilmesi vaat edilirken 15 gün geçmesine rağmen yollanmadı. Üstelik ürünün yollanamayacağı hususunda tarafıma hiçbir bilgi verilmedi tamamen kendi çabalarımla öğrendim ürünü yollamayacaklarını. Yani bıraksam belki daha aylarca öyle kalacaktı. İnternet alışverişini ilk yaptığım site www.hepsiburada.com maalesef artık eski güvenilirliği hızı ve kaliteyi müşterilerine sunamıyor. Şimdi para iadesi yapalım teklifi sunuluyor. İyi ama ya kaybolan onca zaman ve mağduriyetler?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer K.
  03 Temmuz
  02:12

  verilen sözler tutulmadı. Maduriyet maalesef web siteniz üzerinden giderilmedi. Haklı olarak paylaşım yeri www.sikayetvar.com

 • 02 Temmuz
  11:48

  Sayın Ömer K,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JHP-874-53304 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri