28 Ekim 2016

Hepsiburada.com Teslimatta Sıkıntı!

25 gün önce verdiğim TV siparişi hala gelmedi. Gerek telefonla gerekse maille cevap istememe rağmen, hala işleminiz takipte diye bana cevap geliyor. Adam gibi kardeşim TV kalmamış tedarik edeceğiz ya da aldığımız firma batmış deyin. Eminim ki şimdi de buraya cevap olarak her zamanki gibi talebiniz kaydedilmiş mesajlar bölümünden takip edebilirsiniz gibi kalıplaşmış cevabı yazarlar.

Selçuk 60 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 10 Kasım 2016

    05/10/2016 tarihinde verdiğim sipariş 1 aylık sürede gelmedi. Firmaya yazdığım maillde sözleşme gereği 1 aylık sürede ürünü teslim etmeler, ni söyledim. 1 aylık sürenin dolduğu gün tarafıma mesaj attılar paranız iade edidi diye.; Ürünün parasının iade edilmesini ben istemedim. İstemediğim gibi parada iade edilmedi. Yök böyle bir şirket kurumsal falan olamaz. Şimdi cevap olarak yine yok talebiniz iletilmiş gibi saçma sapan bilindik şeyleri yine yazarlar. Bana bedava verselerde bir daha buradan alışveriş yapmam. Altarnetif bir sürü site var.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Selçuk K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NWM-161-17758 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön