Hepsiburada.com Teslimatı Yapmıyor.

Burak O. |

8 Eylül tarihinde Hepsiburada sitesinden bir adet Diamond marka dolap siparişi verdim. Ancak aradan günler geçti firmayı aradım bilgi yok. Kargo firmasını aradım daha sonra. "ürün kırık o yüzden teslim etmiyoruz" dediler. Ben de bunun üzerine tekrar firmayı aradım yine bilgi yok ellerinde. Siparişi iptal ettirip yeni sipariş verdim. Ancak aradan günler geçti bugün 26 Eylül tam 18 gün oldu. Siparişim hala iptal edilmedi. Sosyal medyada yazdıktan sonra Hepsiburada müşteri temsilcileri aradı laf olsun diye. Ellerinde sistemde görünen bilgilerden başka bilgi yok. Onlara da söyledim. Böyle kötü hizmet olur mu? Neden göndermediniz bilgi vermediniz? Meğer iade için kargonun kendilerine dönmesi gerekliymiş. Bana ulaşmayan ürünün iadesini nasıl yaparım. Hepsiburada.com sitesiyle 10 yıldır çalışıyordum. Ama artık kurumsallığı kaybetmişler. Bu son siparişim olacak.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak O.
  10 Ekim
  23:47

  33 gün oldu. Bu firma hala. İadeyi yapmadı. Gerekçe de yok. Sahtekarlık var paranın üstüne yattilar

 • Burak O.
  30 Eylül
  16:52

  İadem hala yapılmadı. Hala Ankara'ya iade edilemedi kırık ürün. Hiç görmediğim ürün için 1 aydır iadem neden yapılmıyor. Şikayet ediyorum çözülecek deniyor hala ses yok. Berbat

 • Burak O.
  27 Eylül
  08:58

  5 sene önce asıl otomatik mesaj yazmışlarsa yine aynısı. O alana 50 tane yazdım. Hepsiburada bitmiş.

 • 26 Eylül
  18:51

  Sayın Burak O.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KXF-153-38384 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri