06 Nisan 2013

Hepsiburada.com Teslimatı Geciktiriyor!

Yeni çıkan Sony Xperia Z telefonu internette her yerde 8 Nisanda kargolanıyor fakat Hepsiburada 15 Nisanda kargolayacak. Ayrıca telefon özellikleri kısımında telefonun c6603 mü yoksa c6602 mi olduğuna dair herhangi bir ibare yok. Bunun üstüne Sharp ekran mi yoksa Japon Display mi bu da söylenmemiş. Binlerce teknolojik ürün satıyorlar fakat bunları yazmaktan kaçınıyorlar, atılan mesajlara da cevap atmıyorlar üstelik.

Fatih 53 Okunma

Cevaplar

 • Fatih 09 Nisan 2013

  Hepsiburada yetkilileri burada yazılanlara hemen cevap verirken, sitelerindeki sorulara cevap vermiyorlar. Hatta burada yazdıktan sonra oradaki mesajı cevaplıyorlar. Buradan herkese hızlı ve çözüme yönelik olmayan basit cevaplar vermek yerine sitenizde bulunun müşteri mesajlarına daha hızlı bakmalısınız. Böylece burda da daha az şikayete maruz kalırsınız, basit cevapları kopyala-yapıştır yöntemiyle gönderme süreniz de kısalır!

 • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Nisan 2013

  Sayın Fatih H, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Fatih 07 Nisan 2013

  Sürekli basit standart cevaplar. Maksat site üzerinde cevaplanmamış şikayet kalmasın ama ne hepsiburada.com üzerinden e-posta yoluyla bana dönen var ne de aldığım ürünün internet sayfasında bir değişiklik var. Sırf cevaplandı görünsün sorular diye basit, hiç bir işe yaramayan cevaplar verip geçiştiriyorsunuz.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Nisan 2013

  Sayın Fatih H. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön