Hepsiburada.com Teslimat Yapamıyor.

Aysen Ö. |

Almış olduğum gardırop 28 Eylül'de kendilerinden daha insanı mağdur eden Yurtiçi Kargo tarafına veriliyor Yozgat şubesini arıyorum 40 kere aradım açılmıyor. En sonun da Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine ulaşıyorum kargo durumumu soruyorum bana en son hareketin Kayseri zafer şubede yapıldığını başkada bilgi olmadığını iletip dalga geçer gibi beklememi söylüyor. Belirli süre sonra tekrar arıyorum kargo şirketini başka müşteri hizmeti tarafından kargomun kaybolduğunu söylüyor kocaman gardırop şaka gibi nasıl kaybediliyorsa nasıl kargo şirketi Yurtiçi Kargo tarafından aranıyorum ve ürünün satıcı tarafından çekildiğini bana ürünün tekrar kargo verileceğini iletiyor. Hepsiburada arayıp sorduğumda öyle bir şeyin olmadığını söylüyor. İptal istiyorum ürün gelecekmiş iade edecekmişim. 2 gündür dalga geçiyorlar ve ürünün iptalini istiyorum...

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  15:39

  Sayın Aysen Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JLB-209-69163 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri