22 Ekim 2016

Hepsiburada.com Teslimat Yanıltması!

Sipariş ettiğim üründe 2 saat içinde kargoda yazıyordu. Bende İstanbul'da olduğumdan normalinde 1 gün sonra elimde olması gerekiyor. 20.10.2016'da sözde kargoya verilen ürün teslim tarihi 24.10.2016 olarak görünüyor. Ama siz bunu ödemeyi yapana kadar görmüyorsunuz. Yani kısacası ürünü satana kadar hızdan kaliteden bahseden firmalar değişik bir yanıltmayla insanları kandırıyor. Onlar sözünde durup kargoya veriyorlar ama kargo 4 gün boyunca teslimat yapamıyormuş. Güzel bir yalan ve sözde müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olamıyor. Ne sorsanız isteseniz yetkim dahilinde değil diyorlar. İşlemi iptal edip ücretimi geri istedim onu da yapamıyorlarmış. Yetkileri yokmuş yetkili hiç kimse yokmuş.

Çağrı 36 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı 22 Ekim 2016

    Yazımda da belirttiğim üzere kargoya verilmedi diye bir ibare yok. Kargoya verildi demek kargonun deposunda bekletmek demek ise ben bu yalana inanamam. İstanbul içi 4-5 günde teslimat yapan bir kargo firması ile çalışmayınız. Madem çok kaliteli bir firmasınız. Ben inanıyorum ki bu ürün elinizde yok ve sistemde kargoya teslim edilmiştir. Diyor. Kargoda 20.10 da sipariş edilen bir ürünü 24 teslimat tarihi diyor. insanların aklı ile alay etmeyiniz. kimse aptal değildir... .

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Ekim 2016

    Sayın Çağrı T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JWA-768-81441 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön